Periudha | 29 Dhjetor – 02 Janar 18

Searching Availability…


Periudha | 29 Dhjetor – 01 Janar 18

Searching Availability…


Periudha | 30 Dhjetor – 01 Janar 18

Searching Availability…


Resorti gjendet vetëm 1 minutë larg nga plazhi. Avala Resort & Villas është i vetmi kompleks i lidhur direkt me detin dhe ndodhet vetëm 50 m larg nga Qyteti i Vjeter i Budvas duke iu mundësuar pushime të klasit të parë.
Resorti ka në dispozicion të turistëve një pishinë të brendshme, një pishinë të jashtme, SPA, palestër dhe 2 restorante.
Ju mund të zgjidhni mes dhomave me pamje nga deti dhe atyre me pamje nga mali. Dhomat janë komode dhe ofrojnë TV LCD, telefon dhe WIFI.
Për shkak të pozicionit të favorshëm organizohen mjaft ture dhe aktivitete duke filluar që nga sportet ujore deri te aktivitete të detajuara sipas kërkesave të klientëve.