Periudha | 24 Dhjetor – 27 Dhjetor 17

Searching Availability…


Hotel Bistra është i vendosur në Parkun Kombëtar të Mavrovës, në rrëzë të malit Bistra dhe përmban një pishinë, palestër dhe sauna.
Të gjitha dhomat në Hotel Bistra përfshijnë një banjo private, TV satelitor, Wi-Fi. Disa prej dhomave kanë banjo me jakuzi dhe një ballkon me pamje nga mali Bistra.
Specialitete deti janë shërbyer në restorantin e hotelit, si dhe gatime ndërkombëtare dhe tradicionale maqedonase.
Zare Lazarevski ski resort është 100 metra nga hoteli dhe dy aeroportet, ai i Shkupit dhe Ohrit janë vetëm një orë larg me makinë.