Periudha | 30 Dhjetor – 02 Janar 18

Searching Availability…


Periudha | 31 Dhjetor – 02 Janar 18

Searching Availability…


Hotel Sileks ndodhet në bregun e liqenit të Ohrit në Sv. Stefan Resort. Ai përmban një plazh privat, një pishinë të madhe, ofron parkim falas dhe Wi-Fi. Të gjitha dhomat në Hotel Sileks kanë një ballkon dhe një TV me ekran të sheshtë. Specialitete maqedonase, kuzhinë ndërkombëtare dhe një gamë të gjerë të pijeve janë të shërbyera në restorant dhe në bar. Një plazh me rërë, Hotel Sileks ju mund të gjeni një restorant, një shesh lojërash, cadra dhe shezllone. Fushe Tenisi, basketbolli dhe futbolli të vendosura në këtë hotel. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në një shumëllojshmëri programesh e aktivitetesh, të shijoni koncerte të ndryshme dhe shfaqje apo ta trajtoni veten me një masazh në qendrën e SPA. Qendra e Ohrit është 4 km larg dhe Aeroporti i Ohrit është 10 km larg.